Cesta hrdiny

Seminář na téma životního poslání

4.-7. 7. 2018, Skalka u Doks (začátek 4.7. ve 13:00)

Ve čtvrtek a pátek 5.-6. 7. je státní svátek

Seminární sál je otevřený do zahrady, kam se účastníci rádi přemisťují na sdílení

Na semináři budete postupně zkoumat čtyři hlavní talenty, se kterými jste přišli na svět. Talenty, které dohromady vypráví příběh vašeho životního poslání. Jsou vám důvěrně známé, díky vaší práci je však začnete jasně vnímat a více projevovat.

Tyto životní témata jsou znázorněny v mapě Human designu. Představují záměr, se kterým jste přišli na svět a to, co vám jej umožní zhmotnit.

O Human designu se více dočtete zde. K účasti na semináři však žádné znalosti o Human designu nepotřebujete - hlavním zdrojem informací budete vy sami a váš život.

Na semináři...

Životní poslání

Budete zkoumat čtyři hlavní dary, se kterými jste přišli na svět.

Sdílení v malých skupinkách

Budete mít prostor otevřít se a sdílet své prožitky v bezpečném prostředí.

Tvůrčí psaní

Pomůže vám v tom technika asociativního psaní, díky které promlouvá naše vnitřní moudrost.

Propojování hemisfér

Naučíte se cvičení, které harmonizuje mysl, otevírá tvořivost a zlepšuje zdraví skrze propojení mozkových hemisfér

Hry

Zahrajete si hry, které vás pobaví a uvolní.

Letní příroda

Budete mít příležitost strávit čas v krásné přírodě mezi loukami a lesy a vykoupat se v jezeře.

Co vás čeká

Dostanete podklady s podrobným popisem čtyř talentů, které tvoří základní osnovu vašeho života. Jsou to aktivace Slunce a Země ve vaší mapě. Tento popis poslouží jako odrazový můstek do vašeho vlastního procesu.

Pomocí tvůrčích technik získáte vaše vlastní, velmi cenné pochopení těchto darů. Díky své práci si s nimi vybudujete vědomý vztah. To vám umožní vnímat jich přítomnost ve vašem životě, více je projevovat a vědomě tak naplňovat vaše životní poslání.

Tyto vědomosti budou dále doplněné uceleným popisem vašeho vnitřního nastavení (Písemný rozbor), který účastníci dostanou jako bonus.

foto z předchozího semináře na Skalce

Letní příroda

Seminář se koná v krásném prostředí centra Skalka u Doks (viz foto). To se nachází mezi loukami a lesy poblíž Máchova jezera. Během semináře budete mít dostatek času na pobyt v přírodě. Pauzy na oběd budou natolik dlouhé, že se budeme moci jet vykoupat do nedalekého Břehyňského rybníka, který je velmi čistý a téměř bez lidí. Seminární sál má část stěny prosklenou, která se dá otevírat a umožňuje vstup do prostorné zahrady se stinnými stromy.

foto z předchozího semináře na Skalce

Budeme používat techniku asociativního psaní (tzv. psaní divoké mysli) a další aktivity, které podpoří váš proces: "meditační" cvičení na propojování mozkových hemisfér, hry a relaxaci v leže za doprovodu "šamanských" rytmů atd.

Důležitou součástí a zároveň velkou podporou v celém procesu je sdílení ve skupinkách o čtyřech lidech. Prolínání logických, tvůrčích a prožitkovo-relaxačních částí tvoří vyvážený celek, což účastníci mnou vedených seminářů velmi oceňují. Nejvíce si však chválí skupinky, ve kterých běhěm semináře sdíleli svůj proces.

Břehyňský rybník je 12 min autem od místa konání semináře

Začínáme ve středu ve 13 hod, přijíždět můžete již od 12 hod, kdy začíná registrace.

Pozvání na seminář

Video-pozvánka z léta 2017

Zpětná vazba účastníků

Co o předchozích seminářích napsali jejich účastníci (více zde)

Při psaní se mi vyplavovaly stále dokola touhy a radosti, se kterými jsem neskutečně rezonoval, až do poslední redukce, kdy mi bylo naprosto jasné, kterým směrem bych se měl ubírat - podnikání, které může být zároveň radostí i posláním. Po ukončení jsem byl neskutečně nabitý energií. Velký dík za velmi obohacující zážitek.

Zdeněk Kubišta

Seminář byl jedinečný ve své tvořivé a upřímné atmosféře. Aktivity mne těšily všechny. Hudba byla zásadní. Potřebná a právě tak trefná. Spřátelení se s vlastní duší, klid a mír z toho pramenící. Odešel strach, cítím se silná. Cítila jsem velký vděk, že mám štěstí něco takového zažívat... Děkuji za všechno.

Irena Kočí

Aktivní přístup k poznávání sebe sama. Možnost si prakticky přijít na své dary a ty pak sdílet ve skupině s podobně naladěnými lidmi. Učení hrou a děláním. A to vše v bezpečném, příjemném prostředí a pod přátelským vedením. Děkuji za vytvoření tohoto prostředí. Sama doma bych si takový prostor pro sebe jen těžko vytvořila.

Leona Herudková

Více fotografií z předchozích seminářů na Skalce naleznete zde.

Jakub Střítezský

lektor semináře

Od mládí mě vnitřní kompas vede k cestám osobního rozvoje a prošel jsem mnoha semináři / výcviky. Postupně jsem pracoval jako marketingový manažer, organizátor akcí, barman (v Londýně), terapeut, rok jsem strávil v Indii a tři roky jsem učil angličtinu v mateřské školce na Taiwanu.

Od roku 2008 se profesionálně věnuji Human designu. Tento systém jsem jako první přinesl a začal šířit v ČR i SR. Semináře (včetně vzdělávacích kurzů) vedu již devět let – naživo i online, v češtině i v angličtině.

Baví mě zkoumat nové cesty a způsoby toho, jak překonat vlastní podmíněnosti a proměnit stíny ve zdroj osobní síly. Rád: se směju, cvičím tai-chi, čtu fantasy literaturu, píšu, hraju na hudební nástroje (džembe, ukulele...), koukám na západ slunce a jím dobré jídlo.

Více se o mě můžete dozvědět zde.

lektor semináře

0
Let profesionálních zkušeností
0
Realizovaných seminářů
0
Účastníků seminářů
0
Osobních konzultací

Bonus pro účastníky

Účastníci semináře dostanou zdarma Písemný rozbor svého designu (v hodnotě 1.400 Kč).

Rozbor obsahuje ucelený popis vašeho vnitřního nastavení, darů a talentů a ideálního způsobu rozhodování. Více se o Rozboru dozvíte zde.

(Pokud již Rozbor máte, vyrobím jej pro někoho vám blízkého)

Cena semináře: 4.800 Kč 
Cena včetně stravy a ubytování: 6.900 Kč
(zahrnuje bonus v hodnotě 1.400 Kč:  Písemný rozbor vašeho designu)

Pro rezervaci vašeho místa na semináři je nutné
uhradit nevratnou zálohu ve výši 2.200 Kč.

ANO,
hlásím se na seminář 4.-7. 7. 2018

Po odeslání přihlášky budete přesměrováni na platební stránku.