Zpětné vazby účastníků

Co napsali účastníci semináře o své zkušenosti

Seminář mne nadchl. Líbila se mi různorodost aktivit a naprosto báječné setkání s tolika jedinečnými osobnostmi, kteří si po celou dobu byli oporou i inspirací. Uvědomění, že i když jsme každý zcela odlišný, lze spolutvořit v naprosté jednotě a harmonii, prosti posuzování a hodnocení. Skvělá zkušenost.
Barbora Wünchová
Nejvíc podnětný seminář, co jsem zažila. Šlo to velmi do hloubky, hlavně poslední den, ale ten by nemohl proběhnout bez těch předchozích. Obohatila mě možnost být ve svém těle, unavení mysli, která už opravdu nechtěla nic řešit a mohlo to jít přes tělo... Přišlo spoustu drobných "aha" momentů na základě sdílení ve skupince a i jen tak při sdílení.
Hanka Kudová
Seminář byl obohacující a suprově prožitý. Přínosné pro mě bylo sdílení a zpětná vazba po "psaní divoké mysli", pochytila jsem spoustu nových informací a také důvěru k ostatním. Moc se mi líbilo, že celé 4 dny vládla pozitivní energie a nálada. Velmi krásné prostředí v přírodě, což úplně miluji. Příjemní lidé, každý byl jiný, každý byl jinak postižený, ale všichni byli naprosto super a hlavně sami sebou 🙂 Děkuji za zážitek, moc jsem si to užila.
Rebecca Šibileva
Seminář hodnotím na výbornou ve všech směrech. Vyhovoval mi sebezkušenostní program, strava i prostory - prostředí komplet. Jsem nadšená a nebylo jednoduché se vrátit do běžného života. Všechny aktivity mě obohatily, obzvlášť prožitky z bubnování a tance. To jak jsme byli všichni v sobě a přitom vzájemně propojeni. To jak se kolem vše vznášelo... Jsem ráda, že jsem našla odvahu k sebepoznání v interakci se sebou sama.
Alena Zárubová
Líbilo se mi prostředí s volností pohybu. Sešla se skvělá parta lidí a obohatilo to každého. Uvědomila jsem si spoustu konkrétních věcí ze života, jak se stavím k různým situacím. Také ranní cvičení byla skvělá. Jsem ráda, že jsem sdílela ve skupině, jsem ráda, že jsme sdíleli v kruhu. Seminář skončil, zanechal ve mě dojmy, hluboké a znatelné. Dál jdu hrdě sama. Díky a hrdinům zdar!
Monika Pokorná
Seminář byl jedinečný ve své tvořivé a upřímné atmosféře. Aktivity mne těšily všechny. Hudba byla zásadní. Potřebná a právě tak trefná. Spřátelení se s vlastní duší, klid a mír z toho pramenící. Odešel strach, cítím se silná. Cítila jsem velký vděk, že mám štěstí něco takového zažívat... Děkuji za všechno.
Irena Kočí
Obdivuji pocit společné energie, napojení a vnitřní síly, který na tomto semináři vznikl, prožíval jsem ho velmi intenzivně.
Aleš Kepert
Najlepší seminár, aký som zažila, čisté flow - neuveriteľná hĺbka a neuveriteľná prdel 😀 Celý proces bol veľmi silný. Práca s bránami. Ukotvovanie v tele pri tanci, plavani, bubnovaní, zdielani s ludmi.
Zuzana Klačková
"Seminář byl pro mne další cestou, jak se propojit sama se sebou. Zaměřit pozornost dovnitř a přicházet si na transformační odpovědi. Po celý seminář mě fascinovalo, kolik toho s lidmi mého "kmene” (skupinky) mám společného. Cítit, jak se mezi námi rodí důvěra, přijetí a pochopení, vidím jako velmi léčivé. Seminář ráda doporučím všem. Obohacující informace a poznatky, vnímavé a citlivé vedení, krásné místo a úžasné jídlo. 🙂 "
Pavla Staňková

DALŠÍ REFERENCE OD ÚČASTNÍKŮ

Seminář mne nadchl, velmi se mi líbila různorodost aktivit a naprosto báječné setkání s tolika jedinečnými osobnostmi, kteří si po celou dobu byli oporou i inspirací. Uvědomění, že i když jsme každý zcela odlišný a disponujeme odlišnými dary a schopnostmi, a přesto lze spolutvořit v naprosté jednotě a harmonii, prosti jakéhokoliv posuzování a hodnocení. Skvělá zkušenost.

Celý seminář byl pro mě naprosto neuvěřitelnou až fantastickou zkušenosti v poznání sama sebe a svých darů a talentů. Otevřeli se mi dveře naprosto nových možností, jak žít i pracovat.

Velmi jsem si užila ranní pohybové meditace, do kterých se mi ne vždy úplně chtělo, ale pokaždé mě mile překvapilo, jak mi dokázali navodit pocit klidu a radosti. Naprostým vítězem v aktivitách pro mne byl tanec a večer s bubny, které pro mne byly úžasným způsobem odstavení mysli a návratu k dětské hravosti.

Velmi se mi líbila celá stavba programu semináře, střídání pohybových a mentálních aktivit, strukturovaných činností a volného sdílení.

Páčilo sa mi úúúplne všetko. To ako si seminár "vyskladal" - myslím ako sa navzájom dopĺňalo naše sebaobjavovanie s oddychom a programom.

Celkově byl seminář úžasný a jeden z nejlepších. Velmi praktický a přínosný do života. Super atmosféra, prostředí, lidé, vzájemná spolupráce a podpora. Doplňkový program bomba 🙂

Na seminář jsem přijela bez očekávání, to, co mě tam potkalo mě smetlo. Horda lidi, kteří přijeli do Skalky otevřít svoje srdce. Pozitivní energie se den za dnem stupňovala a většina z nás si sáhla pěkně hluboko. Ranní rozcvička – otevírání srdeční čakry – byla hřebíček na hlavičku – GOOD JOB Jakube!

Tenhle seminář hodnotím prozatím jako nejvíce přínosný a jeden z nejlepších jaké jsem kdy absolvovala. Už samotný systém HD přesně vystihuje každého člověka. Mimořádné přínosné mi přijde hlavně to, že když se pracuje na nějakém tématu, je to vždy zaměřeno konkrétně na tvoji vlastní osobnost. A i když jsem ve škole nesnášela slohový, tak divoké psaní jsem si zamilovala 🙂

Největším zážitkem pro mě bylo závěrečné ztvárnění filmové postavy a následné kreslení obrázků. Celý tento proces byl velmi silně transformativní a byl to fantastický finálový skok do hlubin své osobnosti.

Neskutečně jsem si to užila, dokonce s takovou úžasnou partou lidí, bylo to fakt supr 🙂

Hudební večer se spoustou hudebních nástrojů byl také moc příjemný. Moc se mi líbilo, že celé 4 dny na skalce vládla pozitivní a super nálada.

Chcem poďakovať ešte raz z hĺbky srdca, že som mala tú možnosť a využila som ju, vyliezla som zo svojej ulitky a cenné poklady tohto rozhodnutia si navždy ukladám v srdci. Nech sú mne i ostatným zúčastneným dobrým vetrom do plachiet.

Transformativní pro mě bylo formulování a uvědomění si mého životního poslání...

Milý Jakube, vzpomínám na předchozí dny, a kdyby dnes bylo sdílení, co cítím, o jednom slově, byla by to: VDĚČNOST. Vděčnost tobě, sobě i všem přítomným spolutvůrcům. Obzvláště se mi líbilo bubnování, tanec s Raducou i plavání v jezeře. Pak taky chutné společné jídlo a sdílení ve volných chvílích. Sezení pod stromem, pohledy do krajiny. Celý program byl příjemně vyvážený a dostatečně naplněný.

Zkušenost perfektní, nevím, jestli sdělitelná 😉 Myslím, že celková atmosféra, lidi kolem dokázali divy. Mně osobně kolektiv dost přistrčil do tvoření, zamyšlení, odvázání se.

Seminář jsem vyhodnotil jako mistrovskou práci. Tvůj styl vedení, Jakube: klid, pohoda, pevnost. Kompozice semináře - střídání mentální a fyzické aktivity. Pozvání hostů - nebyla to tvá "vanmenšou". Bubnování jsem si moc užil, ale tanec, to byl vysoký level. Nikdy jsem netančil tak jako tentokrát. I plavání v rybníku, že jsi to inicioval, aby k tomu opravdu došlo... bylo to super. Raní aktivní meditace - daly energii k celodenní práci.

Celý seminář byl pro mě nesmírně obohacující. Zvlášť zajímavé pro mě bylo propojení hudby a tance s programem kurzu.

Vždycky mě překvapí, jak úžasní lidé se sejdou... děláš to prostě dobře:-) Neuvěřitelná a krásná spontánnost všech účastníků.

Seminář se mi celkově moc líbil, umožnil mi se zastavit, zklidnit, přemýšlet o sobě. Příjemné prostředí, skvělá kuchyně.

Seminář bych ohodnotila 10 bodů z 10. Velmi přínosné pro mě bylo sdílení a zpětná vazba po psaní divoké mysli, pochytila jsem spoustu nových informací a také důvěru k ostatním.

Informace z HD mi potvrdily, co jsem uvnitř tak nějak osobně vnímala a daly hlubší pochopení vlastní cesty a respekt i přijetí osobní jedinečnosti i vůči druhým. Pomohla mi hodně i zpětná vazba nejen ze vzájemné spolupráce ale i při volném a doplňkovém programu, kde jsem si v bezpečném prostředí dovolila projevit své vášně. Tedy tanec, hudba, vůbec celé to zapadlo do sebe a bylo hluboké 🙂

Celkově asi hodnotím svůj život před a po semináři a je to pro mě obrovsky rozdíl.

Byl jsi nám byl jak citlivým a tvořivým průvodcem, tak i pevnou oporou. Metoda „Psaní divoké mysli“ je moje oblíbená, dostává mne k moudrosti mého podvědomí.
Rozmanitost a ve vzduchu byla cítit tolerance, přijetí, že každý je nějaký a klidně hodně jiný.

Som rada, že som zažila tento seminár. Teraz si uvedomujem, že emócie, pocity sú v mojom živote nesmierne důležité. Začínam chápať svojej nerozhodnosti, náladám .... Ešte raz : "Ďakujem Jakub."

Musím říct, že to byl můj první seminář a vůbec toho nelituji. Byl přínosný, obohacující a suprově prožitý sám o sobě. Velmi krásné prostředí v přírodě, což úplně miluji. Je mi fajn ...cítím se šťastně.