Zpětné vazby účastníků

Co napsali účastníci semináře o své zkušenosti

Seminář mne nadchl. Líbila se mi různorodost aktivit a naprosto báječné setkání s tolika jedinečnými osobnostmi, kteří si po celou dobu byli oporou i inspirací. Uvědomění, že i když jsme každý zcela odlišný, lze spolutvořit v naprosté jednotě a harmonii, prosti posuzování a hodnocení. Skvělá zkušenost.
Barbora Wünchová
Nejvíc podnětný seminář, co jsem zažila. Šlo to velmi do hloubky, hlavně poslední den, ale ten by nemohl proběhnout bez těch předchozích. Obohatila mě možnost být ve svém těle, unavení mysli, která už opravdu nechtěla nic řešit a mohlo to jít přes tělo... Přišlo spoustu drobných "aha" momentů na základě sdílení ve skupince a i jen tak při sdílení.
Hanka Kudová
Seminář byl obohacující a suprově prožitý. Přínosné pro mě bylo sdílení a zpětná vazba po "psaní divoké mysli", pochytila jsem spoustu nových informací a také důvěru k ostatním. Moc se mi líbilo, že celé 4 dny vládla pozitivní energie a nálada. Velmi krásné prostředí v přírodě, což úplně miluji. Příjemní lidé, každý byl jiný, každý byl jinak postižený, ale všichni byli naprosto super a hlavně sami sebou 🙂 Děkuji za zážitek, moc jsem si to užila.
Rebecca Šibileva
Seminář hodnotím na výbornou ve všech směrech. Vyhovoval mi sebezkušenostní program, strava i prostory - prostředí komplet. Jsem nadšená a nebylo jednoduché se vrátit do běžného života. Všechny aktivity mě obohatily, obzvlášť prožitky z bubnování a tance. To jak jsme byli všichni v sobě a přitom vzájemně propojeni. To jak se kolem vše vznášelo... Jsem ráda, že jsem našla odvahu k sebepoznání v interakci se sebou sama.
Alena Zárubová
Líbilo se mi prostředí s volností pohybu. Sešla se skvělá parta lidí a obohatilo to každého. Uvědomila jsem si spoustu konkrétních věcí ze života, jak se stavím k různým situacím. Také ranní cvičení byla skvělá. Jsem ráda, že jsem sdílela ve skupině, jsem ráda, že jsme sdíleli v kruhu. Seminář skončil, zanechal ve mě dojmy, hluboké a znatelné. Dál jdu hrdě sama. Díky a hrdinům zdar!
Monika Pokorná
Seminář byl jedinečný ve své tvořivé a upřímné atmosféře. Aktivity mne těšily všechny. Hudba byla zásadní. Potřebná a právě tak trefná. Spřátelení se s vlastní duší, klid a mír z toho pramenící. Odešel strach, cítím se silná. Cítila jsem velký vděk, že mám štěstí něco takového zažívat... Děkuji za všechno.
Irena Kočí
Obdivuji pocit společné energie, napojení a vnitřní síly, který na tomto semináři vznikl, prožíval jsem ho velmi intenzivně.
Aleš Kepert
Najlepší seminár, aký som zažila, čisté flow - neuveriteľná hĺbka a neuveriteľná prdel 😀 Celý proces bol veľmi silný. Práca s bránami. Ukotvovanie v tele pri tanci, plavani, bubnovaní, zdielani s ludmi.
Zuzana Klačková
"Seminář byl pro mne další cestou, jak se propojit sama se sebou. Zaměřit pozornost dovnitř a přicházet si na transformační odpovědi. Po celý seminář mě fascinovalo, kolik toho s lidmi mého "kmene” (skupinky) mám společného. Cítit, jak se mezi námi rodí důvěra, přijetí a pochopení, vidím jako velmi léčivé. Seminář ráda doporučím všem. Obohacující informace a poznatky, vnímavé a citlivé vedení, krásné místo a úžasné jídlo. 🙂 "
Pavla Staňková

Přečtěte si, co ještě řekli o semináři jeho účastníci
(po kliknutí se vám stáhne PDF dokument)