Webinář Inkarnační kříž a životní poslání

středa 12.7. ve 20:00, délka cca 60 min

Co se ve vás odehrává, když se řekne „životní poslání“? Přemýšlíte někdy o tom, co je vaším poslánímChcete se dozvědět víc? Pak vás zvu na tento webinář.

Webinář již proběhl, záznam můžete shlédnout na videu níže:

Na webináři se dozvíte, které čtyři talenty, tzv. brány znázorněné v mapě Human designu, tvoří základní téma našeho života. Proč se jim říká Inkarnační kříž a jak se mohou spojit do jednoho uceleného příběhu. Podíváme se na konkrétní příklad v mapě herečky Jennifer Lawrence (Hunger Games, Pasažéři, Terapie láskou, Joy atd.) Dostanete seznam všech bran v mapě Human designu. A dozvíte se, jak můžete jednoduše spojit vaše 4 talenty do jednoho celku sami pro sebe.

Webinář  Inkarnační kříž a životní poslání

  • Dozvíte se, jaké jsou vaše čtyři hlavní dary/talenty
  • A jak určují příběh vašeho života
  • Zjistíte, co to znamená naplnit své životní poslání
  • A to vše vám ukážu na mapě herečky Jennifer Lawrence

Pokud o webináři chcete vědět ještě více...

Každý narodili s jedinečnými schopnostmi a talenty, které znázorňuje mapa Human designu.  Čtyři z nich jsou natolik zásadní, že určují hlavní téma / základní osnovu našeho života neboli životní poslání. Znamená to, že je potřebujeme projevit a sdílet s druhými, abychom žili naplněný život.

Tyto čtyři dary se jazykem Human designu nazývají Inkarnační kříž. Jsou určené postavením Slunce a Země v mapě našeho designu. Jsou to dvě horní dvě čísla ve sloupci čísel vlevo a vpravo od vlastní mapy. Slunce představuje ústřední životní téma; to, kde záříme; záměr, se kterým jsme přišli na svět. Země představuje rovnováhu a uzemnění; to co nám umožní náš záměr zhmotnit.

pro zvětšení klikni
pro zvětšení klikni

Slunce a Země společně vypráví příběh životního poslání, záměru našeho života a způsobu jeho projevu ve vnějším světě. Pokud tyto klíčové talenty nebudeme dostatečně žít, tak si na konci života řekneme, že to vše byla jenom ztráta času.

Human design umožňuje toto téma uchopit velmi prakticky a pragmaticky. Na webináři se podíváme na mapu herečky Jennifer Lawrence (Hunger Games, Pasažéři, Terapie láskou, Joy atd.) Na jejím příkladu vám ukážu, jak se dá životní poslání z mapy vyčíst. A jak můžete své vlastní poslání jednoduše uchopit i vy sami pro sebe.